אודות

Unalala

  מותג אקססוריז של פריטים דומיננטיים וייחודיים בעבודת יד ובאיכות בלתי מתפשרת. שם המותג נגזר מביטוי של השפה הסווהילית שמשמעותו "לחלום טוב", ואנחנו מאמינים שאם החיים הם חלום, בואו נחלום טוב ומלא שיק.

כך בדיוק נראים האקססוריז שלנו: פרקטיים, מוקפדים והכי סטייל שיש, ועוד עושים את זה בנונשלנטיות. הקולקציות המתחדשות מביאות שילובי צבעים מרהיבים, בדים נעימים והדפסים אורבניים. הן מיועדות לנשים וגברים אלגנטיים שהמוטו שלהם הוא פשטות ונינוחות. 

מאחורי המותג עומדת המעצבת שירי ורונה, שמאמינה שהכל אפשרי ושצריך לחלום טוב. האופטימיות הזו מתבטאת בהשראה ובעיצוב הנקי של הקולקציות, שמצד אחד מתחברות למגמות הבולטות של עולם אופנה, אבל מנגד, שומרות על קו קלאסי שחושב על נוחות ופרקטיות לפני הכל, ונותן לסגנון האישי מקום של כבוד. האיכות והסגנון מבטיחים שהלקוחות שלנו ירצו להשתמש באקססוריז שוב ושוב, בכל יום מחדש, ושהפריטים ייראו חדשים ועל-זמניים גם בעתיד. העיצוב והייצור נעשים בישראל (כי אין כמו בבית) ומתחשבים גם בסביבה וגם בבעלי החיים.

 התיקים והאקססוריז פותחו באהבה, בחוכמה ועם טוויסט. מוצר הדגל שלנו הוא תיק לפטופ מושלם ושימושי להפליא שאפשר לשאת ב-5 דרכים שונות וגורף ים של מחמאות. התיק האולטימטיבי כבר הספיק לכבוש את לבם של רבים בישראל ומעבר לים, שהולכים איתו בכל יום לעבודה, ללימודים ולחיים עצמם. לא רק האקססוריז סופר נוחים, אלא גם טווח המחירים, בשביל שאפשר יהיה לחלום טוב בכל הצבעים והטקסטורות ולהתחדש שוב בכל עונה.